logo1

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

تزریق ژل در زیبایی | بزرگی لب و گونه

تزریق ژل در زیبایی

ترکیبات پرکننده ( فیلر یا ژل ) برای صاف کردن یا ازبین بردن چروکهای سطحی و چین های عمیق صورت بکار می رود. این ترکیبات در بیمارانی که خواستار جوانسازی پوست خود میباشند جایگاه خوبی پیدا نموده است و موثر و بی خطر می باشد. طیف بسیاری از ژل ها در بازار وجود دارد ، ژل ها بیشتر به 2 نوع موقت و دائمی تقسیم می شوند. انواع موقت از قبیل کلاژن حیوانی ، کلاژن انسانی ، هیالورونیک اسید ( Juvederm , Restylane , Perlene ) و انواع دائمی از قبیل هیدروکسی آپاتیت کلسیم ( Radiesse ) و سیلیکون … می باشد. ژل های موقت بین 6 تا 9 ماه و ژل های دائم چندین سال ماندگاری دارند. نوع موقت بهتر از نوع دائم بوده و از عوارض کمتری برخوردار می باشد. در سالهای نه چندان دور کلاژن بخصوص انواع حیوانی بکرات به این منظور استفاده می گردید. ولی امروزه مواد دیگری که با تکنولوژی ساخت بیولوژیک و بدون استخراج از حیوانات به این منظور بکار گرفته می شوند. هیالورونیك اسید جزو پروتئینهای اصلی بافتهای طبیعی زیر پوست می باشد و به همین خاطر پس از تزریق در زیر پوست ، بدن آن را جزو پروتئینهای خودی به حساب می آورد.

تزریق ژل می توانند به عنوان یک راهکار موقت یا دراز مدت برای رفع مشکلات پوستی از راه تزریق های متعدد مقدار اندک مواد پر کننده در قسمتهای خاص صورت مورد استفاده قرار گیرند. امروزه انواع گوناگونی از پر کننده های صورت در دسترس میباشند که هر یک از آنها برای یک یا چند هدف همچون کم شدن چین و چروک پوست یا بزرگ کردن حجم لب در نظر گرفته شده اند. یک پزشک متخصص می تواند به شما در تعیین اعضایی از صورت که توانایی تزریق در آنها وجود دارد و نیز نوع پر کننده های قابل استفاده کمک کند. پر کننده های پوستی می توانند سبب پر شدن پوست در نواحی مشخصی شوند که با از بین رفتن بافت چربی و کلاژن با بالا رفتن سن مواجه شده اند. اسید هیالورونیک یک ماده پر کننده طبیعی در بدن انسان میباشد. هنگامی که چین نازولبیال (خط خنده) عمیق تر شود، و خطوط زیبای صورت از بین برود، لب ها شروع به نازک شدن کنند، و گوشه های لب ها دچار افتادگی گردند، ظاهر صورت جوانی و شادابی خود را از دست خواهد داد. پر کننده های اسید هیالورونیک در زیر این چین ها تزریق می شود تا به این ترتیب بتوان حجم از بین رفته را جایگزین کرده و ظاهر جوان تری را برای صورت ایجاد کرد.

 

کاربردهای ژل در زیبایی

1) از بین بردن چین های اطراف چشم

2) بزرگ کردن گونه

3) کاهش چین و چروک صورت

4) بزرگ کردن لب

5) از بین بردن خط اخم (بین دو ابرو)

6) کم عمق کردن فرورفتگی ها ( اسکارها )

7) کاهش عمق خطوط اطراف لب ها

8) اصلاح غیر قرینگی های صورت

به صورت کلی تزریق ژل روشی ایمن و با عوارض اندکی برای جوانسازی پوست می باشد. در عده محدودی از موارد درمان شده عوارضی همچون کبودی در محل تزریق، عفونت، آبسه و واکنش افزایش حساسیتی دیده می شود. برای مثال مقدار واکنش افزایش حساسیت در ژلهای از نوع هیالورونیك اسید 4 نفر در هر 1000 نفر افراد درمان شده با این نوع ژل می باشد. واکنش افزایش حساسیت به ژل ها بشکل تورم و قرمزی و یا برجستگی کوچک در محل تزریق که چند هفته تا چند ماه پس از تزریق ایجاد شده و مدت چند ماه شاید باقی بماند.

درباره ما

تكنولوژي Co2 Fractional با تولید ستون‌هاي چند ميكروني از نور ليزر در پوست همراه با قابليت تنظيم تعداد نقاط،‌ انرژي ليزر را به عمق‌هاي گوناگون درم انتقال داده و با ايجاد تاثیر حرارتي سبب بازسازي كلاژن‌ها و كلاژن‌ سازی جديد از راه تحريك فيبروبلاست‌ها مي‌شود. در اين سيستم به بخاطر آسيب حداقل به اپیدرم ميزان ريسك عفونت و عوارض به شدت كاهش يافته و طي 48 ساعت فرد توانایی به انجام فعاليت‌هاي روزانه خواهد بود.

ساعات کاری

  • شنبه9:00am - 9:00pm
  • یکشنبه9:00am - 9:00pm
  • دوشنبه9:00am - 9:00pm
  • سه شنبه9:00am - 9:00pm
  • چهارشنبه9:00am - 9:00pm
  • پنجشنبه9:00am - 9:00pm

کلینیک لیزر

کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

 

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :