logo1

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

لیزر رفع تاتو و ضایعات پیگمانته

لیزر رفع تاتو و ضایعات پیگمانته

در اين روش با ايجـاد پالـس‌هاي بسـيار قدرتمند( در حد مگاوات) و زمان تابش خیلی كوتاه (درحد 6 نانو ثانيه) براي درمـان ضــايعات پيگمانته عمقي و خالكوبي‌هاي رنگـي در رنگ‌هاي گوناگون باعث تخريب سلـول‌هاي درم حاوي پيگمــانته‌هاي تاتو مي‌شـود كه بعد از آزاد شدن اين پيگمــانتــه‌ها بوسیله ی درنـاژ لنفاوي از محيط دور مي‌شوند. از مزاياي اين دستگاه از بين بردن كامل انواع تاتوهاي رنگي تا حصول نتيجه عالي در تعداد جلسات اندك و نياز نداشـتن به بيـهوشـي و داروهاي جانبي است.

 

استفاده های باليني:

1) درمان ملاسما
2) از بين بردن تمامي ضايعات پيگمانته طبيعي و غيرطبيعي (ماه گرفتگي، انواع خال، لك، كك و مك و...)
3) از بين بردن انواع خالكوبي و تاتوهاي رنگي
4) درمان ضايعات عروقي
5) کاهش لک های پیری و هایپر پیگمانتاسیون

 

ضایعات پیگمانته پوست

ضایعات پیگمانته پوست، در اصل تغییر رنگ رنگدانه‌های پوستی میباشند که به اشکال گوناگون مانند خال، کک و مک و یا لکه ظاهر می‌شوند. اگر بدن بیش از اندازه ملانین تولید کند، پوست تیره ‌تر می‌شود. بارداری، بیماری آدیسون و جای گرفتن در جلوی آفتاب نیز رنگ پوست را تیره ‌تر می‌کند. بر عکس در زمانی که که بدن مقدار کمی ملانین تولید کند، پوست روشن ‌تر خواهد شد. در این ضایعات، سلول‌های سازنده ملانین که همان رنگدانه پوست میباشند، آسیب دیده و یا تخریب می‌شوند. این کار در تولید ملانین اختلال ایجاد کرده و سبب بروز عوارض مختلف می‌گردد.

 

درمان ضایعات پیگمانته پوست با استفاده از لیزر Q-Switch

برایدرمان انواع ضایعات پوستی از لیزر Q-Switch کمک گرفته می‌شود. این وسیله دارای دو فرکانس تابش نور گوناگون میباشد که برای درمان اختلالات به وجود آمده در لایه درم و همچنین لایه اپیدرم پوست تاثیر دارد. امروزه استفاده از لیزر Q-Switch ،یکی از سریع ‌ترین راه های درمانی درماتولوژی محسوب می‌شود. این دستگاه برای انواع پوست با هر رنگی مناسب میباشد. به جز درمان ضایعات پیگمانته پوست، از دستگاه Q-Switch در برطرف کردن تاتو و برداشتن خال‌های بزرگ نیز استفاده می‌شود. انواع لیزر Q-Switch می‌تواند سلول‌های رنگدانه‌دار را هدف قرار دهد که منجر به پاک شدن پوست بدون بر جای گذاشتن اسکار می‌شود.

بیشتر دستگاه‌های لیزر Q-Switch دو طول موج 532 نانومتر و 1064 نانومتر دارد. این طول موج‌ها توانایی درمان ضایعات گوناگون از تاتو گرفته تا خال‌های عمیق را فراهم می ‌آورد. طول زمان ارسال پالس در اين ليزر بسیار کوتاه میباشد. بعد از تنظیم طول موج مطلوب، دستگاه تنها یک نقطه خاص را هدف قرار می‌دهد. سلول‌های حاوی ملانین در این ناحیه به شدت گرم شده و بدون اینکه بافت‌های دیگر آسیب ببینند، تخریب می‌شوند ملانین آزاد شده نیز توسط سیستم ایمنی بدن پاکسازی و دفع خواهد شد.

 

مراقبت‌های بعد از لیزرتراپی:

1)هنگام استحمام از کیسه کشیدن، سابیدن و اعمال فشار بیش از حد به ناحیه درمان پرهیز کنید.
2)بلافاصله بعد از درمان، یک پُماد از ترکیبات اکسید زینک به شما داده می‌شود که باید به طور مرتب و با توجه به دستور پزشک از آن استفاده کنید.
3)تا زمان بهبود کامل از کرم مرطوب کننده قوی استفاده کنید.
4)در طول دوران نقاهت از آفتاب گرفتن و سولاریوم خودداری نمایید.
5)در صورت لزوم می‌توانید پس از مشورت با پزشک، از کیسه یخ برای کاهش التهاب پوست کمک بگیرید.
6)بهتر است شنا کردن، استفاده از سونا، ورزش کردن و انجام فعالیت در فضای باز را به حداقل برسانید.

درباره ما

تكنولوژي Co2 Fractional با تولید ستون‌هاي چند ميكروني از نور ليزر در پوست همراه با قابليت تنظيم تعداد نقاط،‌ انرژي ليزر را به عمق‌هاي گوناگون درم انتقال داده و با ايجاد تاثیر حرارتي سبب بازسازي كلاژن‌ها و كلاژن‌ سازی جديد از راه تحريك فيبروبلاست‌ها مي‌شود. در اين سيستم به بخاطر آسيب حداقل به اپیدرم ميزان ريسك عفونت و عوارض به شدت كاهش يافته و طي 48 ساعت فرد توانایی به انجام فعاليت‌هاي روزانه خواهد بود.

ساعات کاری

  • شنبه9:00am - 9:00pm
  • یکشنبه9:00am - 9:00pm
  • دوشنبه9:00am - 9:00pm
  • سه شنبه9:00am - 9:00pm
  • چهارشنبه9:00am - 9:00pm
  • پنجشنبه9:00am - 9:00pm

کلینیک لیزر

کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

 

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :